1816/9045
Fire søkikkerter af messing beklædt med læder. Usign. 19. årh. L. 15–50 cm. (4)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser, buler og mærker. Løse lædermonteringer. En repareret.
Trip Trap's Maritime Samling, 19. april 2018
Vurdering
Hammerslag
11 bud