2441/9018
Fransk bureau plat af mahogni i François Linke stil, plade med brung læder, beslag af patineret bronze. 19. årh.s slutning. H. 76. L. 130. D. 76.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
The classic interior sale, 7. oktober 2024
Vurdering
Hammerslag