1511/711
Dimitri Omersa
Fodskammel i form af æsel af brunt patineret naturskind. Udført hos Dimitri Omersa & Co. Udgået fra Svenskt Tenn. H. 50. L. 65.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 10. marts 2015
Vurdering
Hammerslag
20 bud