2131/53
Fransk Napoleon III bord af mahogni, gallerikant og beslag af forgyldt bronze, nyreofrmet plade af marmor. Ca. 1880. H. 80. B. 69. D. 43.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag