12039/​92

Indisk firfløjet skærm af patineret træ. 20. årh. H. 200. Max B. 116.

Fremstår med alders- og brugsspor.

Kunst, antikviteter & design, 24. september 2020

Vur­dering

1.000–2.000 DKK

Hammerslag

550 DKK

550 DKK
500 DKK