2439/603
Højrygget lænestol stel af bejdset bøg. Sider, sæde og dybhæftet ryg betrukket med blå uld. Udført hos Schubell & Madsen.
Dette emne handles i fuldmoms
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Defekt polstring.
Vurdering
Dette emne er udgået