12008/26
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Komposition. Tryksign. Mogens Andersen 67. Litografi i farver. Bladstørrelse 42×38. Rammemål 50×40. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 20. februar 2020
Vurdering
Hammerslag