12143/122
Joan Miró (f. Barcelona 1893, d. Palma de Mallorca 1983)
Komposition fra Derriere le Miroir. 1965. Usign. Litografi på papir. Lysmål 27×27. Rammemål 50,5×38,5.
Kunst, antikviteter & design, 28. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag