2142/​7532

Michael Kvium (f. Horsens 1955)

Komposition fra serien “Limelight Bastard”. Sign. Kvium 05, 145/150. Litografi i farver. Bladstørrelse 24×24. Uindrammet.

Original stand.

Samtidskunst, 19. oktober 2021

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag

12.500 DKK

27 bud

12.500 DKK
(Autobud) 12.000 DKK
12.000 DKK
11.500 DKK
(Autobud) 11.000 DKK
11.000 DKK
10.500 DKK
(Autobud) 10.000 DKK
10.000 DKK
(Autobud) 9.500 DKK
9.000 DKK
(Autobud) 8.500 DKK
8.000 DKK
(Autobud) 7.500 DKK
7.000 DKK
6.500 DKK
6.000 DKK
(Autobud) 5.500 DKK
5.000 DKK
(Autobud) 4.400 DKK
4.200 DKK
4.000 DKK
3.800 DKK
3.600 DKK
3.400 DKK
3.200 DKK
3.000 DKK