2441/956
Ubekendt møbeldesign
Oval serveringsvogn med stel af messing og bejdset træ. Hylder af sort glas. H. inkl. håndtag 77. L. 67. B. 43.
Fremstår med brugsslitage, herunder flere ridser og mærker.
Vurdering