2441/​956

Ubekendt møbeldesign

Oval serveringsvogn med stel af messing og bejdset træ. Hylder af sort glas. H. inkl. håndtag 77. L. 67. B. 43.

Fremstår med brugsslitage, herunder flere ridser og mærker.

I Aarhus
Vur­dering

5.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?