2120/677
Kai Nielsen (f. Svendborg 1882, d. Frederiksberg 1924)
“Nina på Kuglen”. Usign. Glaceret kunststen. H. 62.
Mindre ridser, og lidt brune pletter.
Moderne kunst og design, 18. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
17 bud