12148/65
Dansk senempire ramme af udskåret, forgyldt træ. 19.årh.s første del. Lysmål 54×44. Rammemål 69×59.
Alm. aldersrelateret patina. Mindre afskalninger.
Kunst, antikviteter & design, 2. december 2021
Vurdering
Hammerslag