12148/​65

Dansk senempire ramme af udskåret, forgyldt træ. 19.årh.s første del. Lysmål 54×44. Rammemål 69×59.

Alm. aldersrelateret patina. Mindre afskalninger.

Kunst, antikviteter & design, 2. december 2021

Vur­dering

1.500–2.000 DKK

Hammerslag

750 DKK

750 DKK