2436/796
Esben Hanefelt Kristensen (f. 1952)
“Når blikket bliver fjernt bliver lemmerne bløde”, 1994. Sign. mongram. Olie på masonit. 30×26.
Vurdering
19 bud
1149238 | ||
1110986 | ||
40766 (Autobud) | ||
1110986 | ||
40766 (Autobud) | ||
1110986 | ||
40766 (Autobud) | ||
1110986 | ||
40766 (Autobud) | ||
1110986 | ||
40766 (Autobud) | ||
1110986 | ||
40766 (Autobud) | ||
1110986 | ||
40766 (Autobud) | ||
1110986 | ||
40766 (Autobud) | ||
1110986 | ||
40766 |