12003/64
Henning Jensen (f. Århus , d. København)
“Under træet”. Sign. Henning Jensen. Olie på lærred. 68×80. Rammemål 72×84.
Kunst, antikviteter & design, 16. januar 2020
Vurdering
Hammerslag