2014/657
Viggo Jensen (f. Odder 1886, d. København 1973)
Uden titel. Sign. på bagsiden Viggo Jensen. Olie på krydsfinér. 51×40
Pladen buler let; ellers original stand.
Moderne kunst og design, 31. marts 2020
Vurdering
Hammerslag