12027/139
Pablo Picasso (f. Malaga 1881, d. Mougins 1973)
“La femme au fauteuil”. Litografisk plakat, 1988. Usign. Trykt af Mourlot. Bladstørrelse 76×54. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 2. juli 2020
Vurdering
Hammerslag