2439/​1589

Lille biblioteksstige af mahogni, foldbar med tre trin beklædt med brunt gyldentrykt læder. Skilt under trin 'Made in England by Arthur Brett & Sons Ltd. for Lysberg, Hansen & Therp, exclusive'. England, 20. årh.

Dette emne handles i fuldmoms

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Fra i Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

14 bud

970356 (Autobud) 2.000 DKK
925457 2.000 DKK
970356 (Autobud) 1.950 DKK
925457 1.900 DKK
970356 (Autobud) 1.850 DKK
925457 1.800 DKK
970356 (Autobud) 1.750 DKK
925457 1.700 DKK
970356 (Autobud) 1.650 DKK
1147345 1.600 DKK
970356 (Autobud) 1.550 DKK
1147345 1.500 DKK
970356 1.050 DKK
1147345 1.000 DKK