2439/1582
Engelsk two-pillar table af mahogni med to tillægsplader. Delvis 19. årh. H. 73. L. 213. B. 132. To tillægsplader, hver B. 72. L. italt 357.
Dette emne handles i fuldmoms
Ridser og mærker. Brugsslitage. Farve forskel på tillægspladerne.
Vurdering
913600 |