2436/317
Fransk lysekrone af guldbronzeret metal, dekoreret med kornaks og blomster, seks svungne lysarme. 19. årh. H. 55. Diam. 55.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
805155 |