12118/113
Bamse Kragh-Jacobsen (f. København 1913, d. sst. 1992)
Konkret Komposition. Sign. Kragh-Jacobsen, nr. 6/200. Stort litografi i farver. Bladmål 102×90. Uindrammet.
Intet at bemærke. Friskt og ubrugt eksemplar.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag