2449/773
Carl Fagerlund (f. 1915, d. 2011)
Loftlampe af messing og glas. Udført hos Orrefors. Diam. 62.
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering