2121/574
Bent Galatius (f. København 1922)
Figurer på vej. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 65×71.
Enkelte krakeleringer.
Moderne kunst og design, 25. maj 2021
Vurdering
Hammerslag