2049/​231

Orientalsk tæppe i Persisk Bidjar design. 21. årh.(aldrig anvendt). 341×257.(2827)

Dette emne handles i fuldmoms

Ældre malerier, møbler og varia, 30. november 2020

Vur­dering

18.000 DKK

Hammerslag