2049/231
Orientalsk tæppe i Persisk Bidjar design. 21. årh.(aldrig anvendt). 341×257.(2827)
Dette emne handles i fuldmoms
Ældre malerier, møbler og varia, 30. november 2020
Vurdering
Hammerslag