1847/​1547

Græsk/Balkan ikon med den velsignende Kristus herunder ærkeengle. Tempera på træpanel. 19. årh. 62×37,5

Mindre krakeleringer. Restaureret.

Varia, 22. november 2018

Vur­dering

10.000 DKK

Hammerslag