1847/1547
Græsk/Balkan ikon med den velsignende Kristus herunder ærkeengle. Tempera på træpanel. 19. årh. 62×37,5
Mindre krakeleringer. Restaureret.
Varia, 22. november 2018
Vurdering
Hammerslag