1324/1538
To uinfattede ravklumper, én poleret, én upoleret. 127 g og 354 g. L. 9–12 cm. (2)
Mindre buler, ridser og mærker. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 13. juni 2013
Vurdering
Hammerslag
29 bud