2250/760
Ubekendt maler, 20. årh.
En nøgen kvinde. Usign. Olie på lærred. 65×60.
Krakeleringer. Mindre afskalninger. Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 13. december 2022
Vurdering
Hammerslag