2439/1705
Le Corbusier (f. Chaux-de-Fonds 1887, d. Roquebrune-Cap-Martin 1965)
“Totem”. Tryksign. Le Corbusier 18/10/63. Litografi i farver. Lysmål 71×79.
Dette emne handles i fuldmoms
Vurdering
17 bud
815067 | ||
1164596 | ||
815067 | ||
933676 (Autobud) | ||
1025554 | ||
933676 (Autobud) | ||
1025554 | ||
933676 (Autobud) | ||
1025554 | ||
933676 (Autobud) | ||
1025554 | ||
933676 | ||
803686 | ||
905779 | ||
576 | ||
814233 | ||
905779 |