2045/86
Et par bergerer af mahogni, indlagt med intarsia. Empire form. 20. årh.s begyndelse. (2)
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag