2045/​86

Et par bergerer af mahogni, indlagt med intarsia. Empire form. 20. årh.s begyndelse. (2)

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020

Vur­dering

2.000 kr.

Hammerslag

1.000 kr.

1.000 kr.