2138/473
Et par beslag af støbejern i form af griffe. 19. årh. H. 29. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag