2138/​473

Et par beslag af støbejern i form af griffe. 19. årh. H. 29. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag