2414/750
Skandinavisk design
Lysekrone af messing med seks skærme af opalglas. 1950'erne. H. 21. Diam. 75.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 2. april 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
9 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|