2121/106
I. E. C. Rasmussen (f. Ærøskøbing 1841, d. Atlanterhavet 1893)
Sejlskibe på åbent vand. Sign. JECR. To olie på plade. 7×23. (2)
Behov for let overfladerensning. Mindre pletter.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
23 bud