2441/9054
Et par store franske Louis-Philippe stager af forgyldt bronze, koniske, kannelerede stammer på runde fodstykker rigt støbte med lyrer og akantus-bladværk. 19. årh. H. 35 cm. (2)
Aldersrelaterede spor.
Vurdering
943966 | ||
242732 | ||
894940 |