Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Seks kompositioner. Alle sign. og fire dateret. Oliekridt på papir. Bladstørrelse fra 22×29 til 42×30. Uindrammet. (6)
Mindre folder og håndteringsmærker.
818964 | ||
886510 |