2119/1036
Cirkulært spisebord med stel af stål, sekspasfod af aluminium og plade af bøg. Udført og mærket hos Fritz Hansen, 1998. H. 70. Diam. 120.
Dette emne handles i fuldmoms
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Lak med slitage.
Moderne kunst og design, 11. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud