12013/3
Karl Gustav Hansen (f. Kolding 1914, d. 2002)
“Charlotte”, salatsæt med skafter af sterlingsølv. Udført og stemplet hos Hans Hansen. L. 21. (2)
Almindelig brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020
Vurdering
Hammerslag