2437/​69

Stort kinesisk fad af porcelæn, dekoreret i famille verte stil med slagscene. Med stand af træ. 20.-21. årh. Diam. 61,5 cm.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

4.000–5.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?