2420/169
“Berlingske Tidende” og B.T." to emaljeskilte. Monteret på plader. 15×24,5 cm. (2)
Afslag på emaljen. Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
43 bud