2437/2027
Ballon Bleu af stål. Ref. 811804RX. Quartz værk. Integreret lænke af stål, omkreds ca. 17 cm. Ø 28 mm. 2012.
Boks, papirer og et ekstra led medfølger.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor. Mangler batteri.
Vurdering