1822/804
Japansk vase af patineret bronze, top med grønpatineret dråbe-effekt. Stemplet. 20. årh. H. 14.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Moderne kunst og design, 29. maj 2018
Vurdering
Hammerslag