12115/96
Gerda Swane (f. Frederiksberg 1930, d. Plejerup 2004)
Komposition. Sign. verso GSW 1977. Olie på lærred. 27×42. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud