2447/​979

Serveringsvogn af eg med over- samt underliggende hylde af sort formica og aftagelig bakke af sortlakeret metal. Model 5370. Udført og mærket hos Fredericia Stolefabrik. H. 65. L. 77. B. 52.

Stand

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Eftersyn
I Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

4.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?