2447/​979

Serveringsvogn af eg med over- samt underliggende hylde af sort formica og aftagelig bakke af sortlakeret metal. Model 5370. Udført og mærket hos Fredericia Stolefabrik. H. 65. L. 77. B. 52.

Stand

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Auktion
Kategori
Vur­dering

4.000 DKK

Solgt

Hammerslag

3.200 DKK  

10 bud

Tidspunkt Byder Bud
842690 3.200 DKK
917947 (Autobud) 3.000 DKK
842690 3.000 DKK
917947 2.600 DKK
842690 (Autobud) 2.500 DKK
917947 2.400 DKK
842690 (Autobud) 2.300 DKK
174739 2.200 DKK
842690 2.100 DKK
1027129 2.000 DKK