12004/​118

Philips

To pendler af lakeret metal med skærme af kraftigt riflet plast. H. 40. Diam. 32,5. (2)

Nogle få brugsspor. Glasset mangler under pæren i den ene.

Kunst, antikviteter & design, 23. januar 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag