12004/118
Philips
To pendler af lakeret metal med skærme af kraftigt riflet plast. H. 40. Diam. 32,5. (2)
Nogle få brugsspor. Glasset mangler under pæren i den ene.
Kunst, antikviteter & design, 23. januar 2020
Vurdering
Hammerslag