2432/​922

Dansk møbeldesign

Overpolstret sofa med medeben af bejdset bøg, betrukket med tofarvet uld. 1940'erne. L. 190.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Slidt betræk.

I Aarhus
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?