2432/1241
Ring af 14 kt. guld. Vægt ca. 7,5 g. B. 1,2–3 cm. Str. ca. 53
Fremstår med alders- og brugsslitage. Stemplet 18 kt. guld, men tester kun 14 kt. guld.
Vurdering
1014729 | ||
925732 (Autobud) | ||
999018 | ||
925732 (Autobud) | ||
985494 | ||
925732 |