866/950
Helmut Middendorf (f. Dinklage, Tyskland 1953)
Uden titel. Sign. Middendorf 87. Olie på papir monteret på lærred. 100×70
Malerier, grafik & fotografier, 28. september 2016
Vurdering
Hammerslag