12118/268
The Bridge
Taske af brunt læder med forgyldte detaljer. Strop af kanvas. Ca. 34×39.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud