2104/144
Ægformet kandisskrin af æblegrønt glas med montering af forgyldt messing. 20.-21. årh. H. 12.
Messingmontering med lille bule.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
21 bud