2312/284
Spejl af mahogni prydet med intarsia. Empire form. 20. årh. H. 91. B. 68.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. marts 2023
Vurdering
Hammerslag